Plastik Kırma Makinası

PLASTİK KIRMA MAKİNASI
  • Celal CAFER
  • 479 Views
  • 0 Comment
  • Agromel Makinası . Akma Plastik Makina . Altech Makina . ATAÇ Plastik Makine . Depolama . Dikey Sıkma . fimak plastik . Granül ( Extruder ) . Granül Kesme . İkinci el plastik makinaları . İnan Plastik . İstanbul Plastik Makina . Komple Plastik Geri Dönüşüm Makina Hattı . Lesmak Makine Vida Kovan . Makina . Mal Taşıyıcı Helezon . Önkesme Makinası . özmak makina . Plastics machinery sale . Plastik . Plastik Kırma Makinası . Plastik Makina . Plastik Makina imalatı . plastik Makinaları . Plastik Makinaları; Poşet Makineleri . Poşet Kesme . Poşet Makinası . Santrifüj . Üstün İş . ÜSTÜN İŞ MAKİNA PLASTİK . Yıkama Kazanı .

PLASTİK KIRMA MAKİNASI

  Teknik Özellikler

  Kırma makineleri imalatımız saatte 100 kg ile 1500 kg ve üzeri kapasiteli ağır hizmet kırıcılarına kadar geniş bir yelpazeye yayılmıştır. Tüm kırma makinelerimizde ortak olan tasarım özellikleri, verimli ve sorunsuz hizmet, daha kolay ve daha az bakım sayesinde zamandan, işgücünden ve enerjiden tasarruf sağlar. Plastik kırma makinelerimizde malzemeler birbirlerine ters açılı konumlanmış döner ve sabit bıçaklar arasında tam bir makas hareketi ile kırılır. Bu sayede eş büyüklükte çapaklar elde edilir. Kırılan malzeme kalitesini düşüren aşırı ısı ve toz ile gürültü oluşumunu azaltan bu yöntem, enerji tüketiminde de tasarruf sağlamaktadır.

  Kapasitesi ister saatte 100 kg. ister 1.500 kg. olsun, tüm makinelerimiz, nakliyede, yerleştirmede ve işletmede kolaylık sağlayan aynı kompakt ve ergonomik tasarıma sahiptir. Bakım ve temizlik için makinelerimizin her noktasına kolayca ulaşılabilir, hizmet ömrü süresince minimum bakıma gereksinim duyulur.
Geliştirilmiş rotor ve rulman yatağı tasarımlarımız, makine dışında yataklama, bıçaklar üzerinde ve altında koruyucu lamalar gibi ek tedbirlere gerek olmaksızın uzun ve güvenli hizmet ömrü sağlar.

  Makine boyutları 40-50-60-70-80-100-120-150 cm olmak üzere sekiz modelimiz mevcuttur. Ana gövde çelik bloktur. Makinelerimiz her cins plastik kırma kapasitesine sahiptir.
Orta büyüklükteki kırma makinelerimizden itibaren standart, pano üzerinden kontrol edilen hidrolik güç ünitesi ile açılır kapanır huni ve üst gövde grubu.

  Huni içerisindeki yatay profiller ve plastik malzemeden dikey perdeler malzemenin ilk kırılma esnasında geri sıçramasını engeller.
Ağır hizmet tipi rulmanlar, kırma şoklarını kolaylıkla emmektedir.
Rulmanların kırma haznesinden tamamen ayrı olması, malzemenin sulu kırılarak yıkanabilmesine olanak sağlar.
Kırılacak malzemenin özelliklerine düz, eğimli, kademeli veya V tipi, üç veya daha fazla sıralı rotor tasarımları mümkündür.
Bıçaklar, ısıl işlem ile 58 HRc sertliğe yükseltilmiş, hassas olarak taşlanmış, Alman sertifikalı 1.2379 (AISI D2) malzemeden üretilmektedir.

  Titreşim ve şok emici ayaklar üzerine monte edilmiş, gaz altı kaynaklı, güçlü çelik şasi.
Sulu ve kuru kırım yapmaya uygun tasarım. Pnömatik veya helezonlu taşıma sistemleri.
Fotoğraflar


  Fotoğraflar

 PLASTİK KIRMA MAKİNASI


  Videolar

http://www.dailymotion.com/video/xjcr5c

PLASTİK KIRMA MAKİNASI
  Teknik Değerler

Teknik bilgiler sadece genel bilgi vermek amacı ile hazırlanmıştır. Belirtilen bilgiler değişken olup talep ve istekleriniz doğrultusunda detaylı değişiklikler yapılabilir.

  Yasal Uyarı: Sitede yer alan yazılar, grafikler, resimler ve tüm görsellerin her hakkı saklıdır ve hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.

Plastik Makina,Safak Makina,Makina İmalat,Plastik Geri Dönüşüm Makina İmalatı,Plastik Makinası,Makina,Granür Makinası,Agromer Makinası,Kırma Makinası,Önkesme Makinası,Yıkama Kazanı,Mal Taşıyıcı Helezon,Helezon,Dikey Sıkma Makinası,Sıkma Makinası,Safak