Hakkımızda

Hakkımızda

1996 yılında faaliyete başlayan SAFAK MAKİNA, plastik geri dönüşüm ekipmanları sektöründe ülkemizde lider üretici olmanın getirdiği sorumluluk ve çeyrek yüzyılı aşan tecrübesi ile faaliyet göstermekteyiz.

Günümüzün standart veya en zorlayıcı plastik geri dönüşüm ihtiyaçlarına ekonomik, güvenilir, kolay uygulanabilir ve farklı durumlara uyum sağlayabilir mühendislik çözümleri getirmek temel sorumluluğumuzdur.

Makine ve ekipmanlarımız, her türlü plastik malzemenin imalat sürecine entegre edilmiş boyut küçültülmesi ve geri kazanımı işinde sorunsuz, ekonomik ve uzun yıllar çalışmak üzere tasarımlanmıştır.

ŞAFAK MAKİNA geniş bir yelpazeyi içeren geri dönüşüm makineleri ve tesisleri ile yardımcı ekipmanlarının projelendirme-tasarım safhasından, satış sonrası yurt içi-yurt dışı kurulum ve servisine kadar mutlak müşteri memnuniyetini temel amaç edinir.

Değişen koşullara ve taleplere göre, müşterilerimizin gereksinimlerine odaklanmış tasarım, ekipman ve tesisler geliştirebilmemiz, siparişlerin zamanında teslimi, hızlı kurulum, servis ve yedek parça temini, koşulsuz müşteri memnuniyetindeki ilk adımımızdır.

Plastik sektörünün standart veya en karmaşık geri dönüşüm ihtiyaçlarına kaliteden asla ödün vermeden hızlı, ekonomik, güvenilir, kolay uygulanabilir ve farklı koşullara uyum sağlayabilir mühendislik çözümleri geliştirip, uygulamayı görevimiz kabul ediyoruz.

Vizyonumuz
Türkiye ve yakın coğrafya plastik endüstrisine, yüksek verim ve kalitede makina ve ekipmanları sağlayarak tam müşteri memnuniyeti merkezli partner bir firma olmak.

Misyonumuz
Personelimiz, iş ortaklarımız ve müşteri portföyümüz arasında güven, uyum ve kalite unsurlarını biraraya getirerek, üretici firmalarımıza hizmet etmek.